به وب سایت شرکت صبا پولاد لیدوما خوش آمدید.                                                                                                                            لطفاً زبان مورد نظرتان را انتخاب نمایید:

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

خدمات تحویل درب به درب کالا

 امروزه از طریق گسترش ارتباطات و اینترنت، جهان به مثابه  دهکده ای کوچک گردیده است. شما می توانید در خانه و محل کار خود بنشینید و از طریق اینترنت وارد سایت های مجازی فروش کالا و خدمات در  آمریکا و اروپا شده و از فروشگاه های مجازی کالایی را خریداری نمایید و آنرا درب خانه تحویل بگیرید.

 بر اساس  قانون و مقررات حاکم بر کشورایران این کالاها تا یک حدود قیمتی و به مقصود استفاده شخصی گیرنده کالا ، از پرداخت حقوق ورودی گمرکی معاف هستند وشرکت های  پست بین المللی ،کالاها را درب خانه به شما تحویل می دهند ولی اگر کالاهای خریداری شده توسط شما دارای ارزش بالاتری از یک حد باشند و یا نیازمند استاندارد های خاصی باشند کالای شما از گمزک برای ترخیص نیازمند طی تشریفات گمرکی خاص است. پس معمولاً 2 مشکل گریبان ایرانیان را  در این خصوص می گیرد:

کارگزاری گمرکی صبا پولاد ارائه کننده خدمات تحویل کالا درب به درب است . در این سرویس شما کالا یا قطعا یدکی خط تولید یا سیستم های الکترونیکی خود را انتخاب و تعیین می نماییید. ما کالا را در مدتیکوتاه و مکان مورد نظر شما تحویل می دهیم.