به وب سایت شرکت صبا پولاد لیدوما خوش آمدید.                                                                                                                            لطفاً زبان مورد نظرتان را انتخاب نمایید:

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

ثبت سفارش بازرگانی

 بر اساس قانون  ،کلیه کالا های ورودی به کشور می بایست از مرجع صلاحیت دار که در اینجا وزارت صمت تعیین گردیده است مجوز ورود کالا اخذ نماید که متصدی اینکار در کشور سازمان توسعه تجارت می باشد.

 برای واردات کالا و خدمات به کشور نیاز است که در سامانه ثبتارش (در گذشته) و هم اکنون سامانه جامع تجارت ثبت نام نمایید. پیش نیاز اینکارداشتن کارت بازرگانی معتبر جهت اشخاص حقوقی یا حقیقی از اتاق بازرگانی می باشد. برای ثبت سفارش واردات یک کالا علاوه بر طی موارد بالا، نیاز است که از قوانین و مقررات واردات و صادرات کالا اطلاعات بروز و کاملی داشته باشید و مجوزات خاص کالا را از سازمانهای مجوز دهنده اختصاصی آن کالا دریافت نمائید از اطلاعات روز آمد ارزی ونحوه تأمین ارز اطلاعات کافی داشته و طرز کار با سامانه جامع تجارت را بدانید .

 کارگزاری گمرکی صبا پولاد با بهره گیری از کارشناسان مجرب همواره جهت ارائه خدمات واردات کالا و ترخیص گمرکی در خدمت شما می باشد .